Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri » Beşiktaş Patent Beşiktaş Patent Marka Tescil Başvuru ve Belge İşlemleri, resmi harç bedeli ve en ucuz toplam işlem fiyatlarını Beşiktaş Patent sunmaktadır.
Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri

Marka

Marka Tescil

Marka tescili nasıl yapılır, isim hakkı nasıl alınır, marka tescil başvuru işlemleri için Beşiktaş Patent farkını inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Beşiktaş » Yeni Marka, Şirket ve Firma İsimleri

Marka nedir, Markanın önemi nedir, Ortak Marka nedir, Hizmet Markası nedir, Garanti markası nedir ilgili tüm ayrıntıları Beşiktaş Patent'de bulabilirsiniz.

Marka Nedir » Hizmet, Ortak ve Garanti Markası Nedir

Beşiktaş Patent, İNDİRİMLİ 2019 marka tescil fiyatları KDV dahil 381 TL, belge ücretleri 668 TL, toplam işlem maliyetleri 1.049 TL, yenileme ücreti 754 TL’ dir.

Marka Tescil Fiyatları » Marka Tescil Ücreti

Marka tescil sınıfları 34 adet ticaret 11 adet hizmet sınıflarından oluşmaktadır Her bir sınıf altında onlarca mal veya hizmet emtiaları yer almaktadır.

Marka Tescil Sınıfları Listesi

Marka tescili nedir Nasıl Yapılır, tescil belgesi, nereden ve nasıl alınacağına dair bilgileri ve uygun fiyatları Beşiktaş Patent’ te bulabilirsiniz.

Marka Tescili Nedir Nasıl Yapılır

Marka Logo tescili nasıl yapılır? Sembol, simge tescili, telif hakları, koruma yöntemleri, fiyatları ve toplam maliyetleri burada bulabilirsiniz.

Marka Logo Tescili Nasıl Yapılır

Beşiktaş Patent;Marka tescil başvurusu için Beşiktaş Patent' e gönderilecek Belgeler evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler Nelerdir

Online marka tescil nasıl yapılmalıdır, neye dikkat edilmelidir, ödenecek ücretleri adım adım online marka tescil başvuru yardım dosyasında inceleyebilirsiniz.

Online Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

Marka Danışmanlığı; Hukuki Danışmanlık,Marka İsimlendirme Danışmanlığı ve Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı modüllerinden oluşmaktadır.

Beşiktaş Marka Hukuki Danışmanlık

Beşiktaş Patent, Marka tescil süresi ve süreci nedir, tescil sürecindeki itirazlar ve marka tescil belgelendirme iş ve işlemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Marka Tescil Süresi Nedir

Marka Tescil Belgesi Nedir; Beşiktaş Patent’ in marka tescil belgesi için istediği belgeler, süreçler ve toplam maliyetlere ilişkin bilgiler bulabilirsiniz.

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır

Beşiktaş Patent Beşiktaş’ daki firma ve şirketlere yönelik yenilikçi projeler üreten, sektörün önde gelen Marka Patent tescil ofislerinden birisidir

Marka Tescil Firma,Ofis ve Danışman Seçimi

Beşiktaş Patent ile alacağınız marka izleme takip hizmetiyle sıklıkla yayınlanmaya başlayan benzer marka başvurularının önüne geçebilirsiniz.

Marka İzleme ve Takip

Beşiktaş Patent Marka İtiraz işlemleri, TPMK YİDK itirazlarına ilişkin bilgileri, itiraz ücreti, istenen belgeleri ve hukuki argumanları inceleyebilirsiniz.

Marka İtiraz İşlemleri » TPMK YİDK İtirazları

Beşiktaş Patent,Marka tescil yenileme resmi Türk Patent ücreti 840 TL (KDV Dahil), Hizmet Ücreti 59 TL olmak üzere toplam 899 TL'dir. Marka tescil yenileme..

Marka Tescil Yenileme İşlemleri » Yenileme Ücreti

Beşiktaş Patent, Yurtdışı (Uluslararası) marka tescil işlemleri, Madrid protokolü kapsamında tek merkezden çoklu ülke başvurularını inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Marka Tescil » Uluslararası Marka Tescili

Marka Devri, Marka devir; marka adına kayıtlı mal ve hizmetlerin tümü ve/veya bir kısım mal ve hizmetler için üçüncü taraflara devir edilebilir.

Marka Devir İşlemleri » Beşiktaş Marka Devri Sözleşmesi