Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Beşiktaş Patent Beşiktaş Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Beşiktaş Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Beşiktaş Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Beşiktaş Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Beşiktaş Patent,Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Beşiktaş Patent’de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Beşiktaş Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Beşiktaş Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Herhangi bir fikri mülkiyet ofisi tarafından yapılan tasarım, marka veya patent yayınında yer alan bir görünüm, itiraza konu olan tasarımın yenilik,

Tasarım Tescilin İptali

Beşiktaş Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Beşiktaş Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Beşiktaş Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Beşiktaş Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri